Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Pokaż wiadomości - Dymkowa

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Dymkowa

Strony: [1]
1
Fabryka talentów – odkryj talent w swoim psie!

Nie masz jeszcze planów na wakacje, a chciałbyś je spędzić ze swoim psem?

Nie chcesz, aby Twój pies nudził się i tęsknił w hoteliku dla zwierząt?

Wiesz, że masz fantastycznego psa, ale jeszcze nie wiesz, jaki jest jego specjalny talent?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Odkryj z nami talent swojego psa!


Z radością informujemy, że dysponujemy ostatnimi wolnymi miejscami na naszym obozie szkoleniowo-wypoczynkowym "Fabryka Talentów" w obydwu terminach:
- I turnus 7-14 sierpnia
- II turnus 14-21 sierpnia


Obóz odbędzie się w ośrodku Sikorki, położonym nad czystym jeziorem Sikórz na ziemi dobrzyńskiej

W programie obozu znajdą się:
- podstawy agility,
- podstawy tropienia,
- wprowadzenie do tańca z psem (Freestyle i heelwork to music),
- ćwiczenia dla psów myśliwskich,
- dog diving, czyli zabawy w wodzie ,
- oraz różnorakie gry i zabawy wzmacniające więź pies-przewodnik ,
a dodatkowo:
- język psów i sposoby komunikacji,
- oraz zajęcia z Obedience.

Dzięki naszym zajęciom odkryjesz pasję, którą wspólnie z psem będziecie mogli rozwijać po powrocie z obozu

Gwarantujemy także czas wspaniale spędzony wśród osób o podobnych zamiłowaniach, gdzie nikt nie będzie patrzył krzywo na wielogodzinne opowieści o ulubionej zabawce Twojego psa

Bogactwo przyrody, wśród której będą przeprowadzane zajęcia, pozwoli Ci również na relaks i odpoczynek po ciężkiej pracy.

Ośrodek oferuje m.in.: plac zabaw dla dzieci, rowery wodne, łodzie do wędkowania.

Zakwaterowanie w domkach drewnianych z aneksem kuchennym i łazienką z prysznicem. Każdy domek ma werandę, na której można zjeść posiłki, rozkoszując się pięknem lata i okolicy.

Wyżywienie: we własnym zakresie. Na terenie ośrodka znajduje się bar, sklepik oraz stołówka, oferująca domowe posiłki, przyrządzane z produktów pochodzących z gospodarstwa właścicieli.

Koszt pobytu z noclegiem oraz szkoleniem:
- 800 zł od osoby (osoba z psem) - przy rezerwacji prosimy o podanie hasła "Last Minute!"
- 350 zł od osoby towarzyszącej (bez psa)
- 170 zł każdy kolejny pies uczestnika (który będzie również brał udział w zajęciach).

Na początku pobytu pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 100 zł, przeznaczona na pokrycie ewentualnych szkód, wyrządzonych przez psa.

Rezerwacja miejsca po wpłacie zaliczki w wysokości: 200 zł (osoby z psami) lub 100 zł (osoby towarzyszące).

Uczestnicy niepełnoletni: Na naszych kursach bardzo chętnie gościmy osoby poniżej 18 r.ż. Jednak uczestnicy w wieku do 16 lat mogą uczestniczyć w naszych obozach jedynie z pełnoletnim opiekunem. Młodzież w wieku 16-17 lat przyjmujemy za pisemną zgodą rodziców.

Ze względu na bezpieczeństwo uczestników obozu nie przyjmujemy psów agresywnych. Takie psy wymagają indywidualnych zajęć, i pobyt wśród dużej ilości obcych zwierząt i ludzi naraża je na zbyt duży stres, a pozostałym uczestnikom uniemożliwia pełne i spokojne korzystanie z oferowanych zajęć.

Dalsze informacje oraz przyjmowanie zgłoszeń:
Monika: tel. 506-598-062; e-mail: monia(at)canissapiens.pl ; gg 2928845
Marta: tel. 698-442-819; e-mail: marta(at)canissapiens.pl ; gg: 4088068

ZAPRASZAMY!

2
Sport / dobra siłownia na Powiślu
« dnia: Lipca 24, 2010, 12:37:34 pm »
Witajcie,

Szukam na Powiślu (znam swoje ograniczenia, nie będzie mi się chciało dojeżdżać dalej ;-) ) fajnej siłowni, w której można za niewysoką cenę popracować z indywidualnym trenerem. Wszelkie podpowiedzi mile widziane :-)


3
O Was / Odp: O Was
« dnia: Lipca 24, 2010, 12:33:44 pm »
Witajcie,

Na forum jestem już od jakiegoś czasu, ale gdzieś zaniedbałam wymogi dobrego wychowania i nie przedstawiłam się  :-[ A zatem, aby nie wyjść na niekulturalną ;-) nadrabiam :-)
Mam na imię Marta i jestem Warszawianką od urodzenia oraz od kilku pokoleń wstecz :-) Na Powiśle zawędrowałam w 2002 roku i od tamtej pory (z krótką przerwą) trzymam się tej wspaniałej dzielnicy. Obecnie mieszkam na Powiślu na północ od Tamki ;-) czyli w okolicach BUWu, Tarabuka, Bzika, Grawitacji i Tea Lady :)
Pracuję w domu jako tłumaczka (jęz. angielskiego), dzięki czemu mam możliwość realizować moją drugą pasję - szkolenie psów :) Można mnie spotkać na spacerach z ogarem polskim i jamnikiem szorstkowłosym :)


4
Ogłoszenia / Odp: Aglojęzyczna księgarnia w BUWie
« dnia: Grudnia 05, 2009, 05:25:47 pm »
Zapewne przez wrodzoną skromność nie wspomnieliście o bardzo sympatycznej obsłudze :) Ja osobiście uwielbiam miejsca, gdzie nikt mi nie patrzy na ręce i pozwala wertować książki przez długie minuty, i na dodatek z uśmiechem porozmawia o wszystkim i o niczym :)

5
Rozrywka / Klubo-Kawiarnia Grawitacja - Radna/Browarna
« dnia: Grudnia 04, 2009, 07:32:05 pm »
Na rogu Radnej i Browarnej - w miejscu dawnej siłowni - powstaje nowy lokal: Klubo-Kawiarnia Grawitacja. Miałam ostatnio przy okazji spaceru z psami sposobność porozmawiać z właścicielem (nota bene tym samym, który włada Kaffką na Oboźnej) i wygląda na to, że będzie to całkiem sympatyczne miejsce  :) Oprócz kawy i przekąsek planowane są np koncerty i pokazy niezależnych produkcji filmowych. Oficjalne otwarcie zaplanowane jest na 12 grudnia, ale w ostatnią sobotę był już pre-start z bardzo fajnie grającą kapelą, a jutro i pojutrze ma się odbyć kiermasz "hand-made'owy" (cytując właściciela  ;) )6
Aktualności, wydarzenia / Kiermasz "hand-made'owy" KK Grawitacja
« dnia: Grudnia 04, 2009, 05:41:47 pm »
Koło mnie, czyli na rogu Radnej i Browarnej (w miejscu dawnej siłowni) powstaje właśnie Klubo-Kawiarnia "Grawitacja". Oficjalne otwarcie zaplanowane jest na 12.12, ale jutro i pojutrze odbędzie się tam kiermasz hand-made'owy (cytując za właścicielem  ;)
Zaznaczam, że nie mam z tym miejscem nic wspólnego i reklama nie jest płatna  ;), ale ostatnio będąc z psami na spacerze miałam okazję porozmawiać z właścicielem i wygląda na to, że Powiśle wzbogaci się o kolejne sympatyczne miejsce :-)

 

7
Ogłoszenia / szkolenie psów :-)
« dnia: Grudnia 04, 2009, 12:36:01 pm »
Jestem mieszkanką Powiśla, więc dla zainteresowanych, mieszkających blisko, pozwalam sobie wkleić ogłoszenie o mojej pracy  :)


POZYTYWNE SZKOLENIE PSÓW !!!!

Szkoła Canis Sapiens zaprasza!!  :)

Czego Cię nauczymy ?
- jak stworzyć dobrą więź z własnym psem;
- jak nauczyć psa spokojnego chodzenia na luźnej smyczy, nawet w silnych rozproszeniach;
- zadań z zakresu obedience klasa “zero";
- jak radzić sobie z psim stresem i emocjami (pracujemy też z psami pobudliwymi!);
- jak nauczyć psa bawić się, robić sztuczki i cieszyć życiem :-)

Kontakt:
www.canissapiens.pl
Marta Kurpińska
marta@canissapiens.pl
gg: 4088068
tel. +698 44 28 19

Realizujemy także specjalny program szkoleniowy dla psów reaktywnych, pobudliwych, z agresją lękową i na smyczy.

W ofercie mamy także SZKOLENIA INDYWIDUALNE dla psów dorosłych oraz szczeniąt (w tym również mających kwarantannę). Przygotowujemy psy do prezentacji na wystawach. Jeśli natomiast planujesz pracować ze swoim psem w dogoterapii / kynoterapii, również służymy fachową poradą.

W naszych szkoleniach pracujemy wyłącznie metodą pozytywnego wzmocnienia !!  :)

ZAPRASZAMY !Strony: [1]