Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
O Was

Dyskusje > O Was

O Was

(1/10) > >>

powisle.waw.pl:
Zapraszam do podzielenia się z innymi uczestnikami forum Waszymi zainteresowaniami, pasjami... Napiszcie coś o sobie. Zaproście innych na intertesujące wydarzenie, w ciekawe miejsce, na stronę www ... Pochwalcie się Waszym hobby lub po prostu przedstawcię się...  :)

zmisiek:
OK, to ja zacznę.

Jestem zmisiek.

Warszawiak w drugim i trzecim pokoleniu.
Urodziłem się i wychowałem - jak się pewnie zorientowaliście - na Powiślu Czerniakowskim. Ściśle: Karowa - pierwszy wrzask, Solec róg Ludnej prawie cały żywot mój, Szkoły 29-ta na Fabrycznej i Batory na Myśliwieckiej. Jestem z wykszałcenia historykiem (Uniwerek, a jakże Warszawski) mediewistą. Mam labradora - może wezmę go na wycieczkę?) Lubię czytać książki, gotować i dobre jedzenie. Z napitków preferuję whisky i dobre piwo.  :)

snecz:
Dzięki zmisiek  :)
To ja już się tu szykuję w kolejce.

W Warszawie mieszkam od kilku lat. Z tego na Powiślu 2 lata. Uwielbiam tę dzielnicę.
Pochodzę z centrum Polski. Skończyłem Uniwersytet Łódzki. O pracy nie piszę bo nie robię tego co najbardziej lubię. Generalnie sprawy ekonomiczo-finansowe, nudne jak flaki z olejem.
W wolnych chwilach (a ich jest coraz mniej niestety) gram na gitarze basowej. Ostatnio zakupiłem nową (tylko inny kolor jak na zdjęciu). Kopia MusicMana  (na prawdziwym Musicmanie) gra np. Flea z RHCP.

Mam nadzieję, że jeszcze pogram w jakimś zespole. Może się ktoś z Powiśla znajdzie?  :)
Bardzo lubię czytać książki, robić zdjęcia, projektować i wykonywać strony internetowe.
Pozdrawiam  :)

anka_es:
hmm.. po takim początku to aż się boję.. ale co tam :)
ze mnie taki efekt zawirowań historycznych
warszawianka po tacie w pokoleniu.... yyy.. czwartym na pewno, być może piątym...
po mamie z wielkopolskiej porządnej wsi
ergo warszawianka która umie doić krowy, wiązać snopki i parę jeszcze innych bardzo przydatnych w mieście umiejętności posiada ;)
kulturowo bardziej związana z wielkopolską
szkoła 12-tka, liceum Reytan, i potem UW i UKSW - jestem prawnikiem
psa nie posiadam, grasuje u mnie kot
na Powiślu 25 lat życia, obecnie na emigracji w Rembertowie ale serce zostało na Fabrycznej :)
lubię książki, jazdę konną i ... prawo :)

zmisiek:
Ja też teraz mieszkam "poza", na Litewskiej, ale serce zostało........

A na spotkanie Twojego kota z moim psem nie będę nalegał.  ;)
Głownie chodzi mi o zdrowie mojego pupila.  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej