Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Mufka: Praktyczne Panie na Solcu 101

Dyskusje > Ciekawe miejsca

Mufka: Praktyczne Panie na Solcu 101

(1/2) > >>

Levittoux:


Mufka mieści się w Warszawie przy Solcu nr 101, idąc od ul. Czerwonego Krzyża ku Tamce po lewej stronie.

sklepokawiarnia jest czynna:

Pon.-pt. 10-19
sobota 10-14

http://mufka.blox.pl/html

Klub Mam zaprasza 7 marca o 13.00
Spotkamy się z Joanną Sarnecką-Drużycką i porozmawiamy o bajkach. Temat spotkania to "Bajki jako droga do dorosłości" - o znaczeniu baśni dla rozwoju dziecka. Serdecznie zapraszamy 7 marca o godzinie 13.00 do Mufki. Prosimy tylko o wcześniejsze zgłoszenie (patrz: zakładka JAK DO NAS TRAFIĆ) - liczba miejsc ograniczona, wstęp wolny.

zmisiek:
Fajne miejsce i zaraz obok antykwariatu Solec 103. Kupujesz książkę i na kawkę lub herbatkę  ;D

snecz:
A fakt. Jak kupowałem książki ostatnio to zauważyłem mufkę  :)

praktycznapani:
W Mufce też można kupiś książki-dla dzieci, wydawnictw niszowych. A Antykwariat obok po sąsiedzku często nawiedzamy, na szczęście można tam upolować niezłe tytuły, nie postawiając fortuny.
Praktyczna Pani-współwłaścielka Mufki

snecz:
Serdecznie witamy na forum  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej