Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Blok zamiast fabryki cukierków na ul. Topiel

Dyskusje > Nowe inwestycje

Blok zamiast fabryki cukierków na ul. Topiel

<< < (3/3)

robertuzw:

--- Cytuj --- O dziwo: tramwaje wyraznie glosniejsze...
--- Koniec cytatu ---
nie bój nic niedługo tramwaje powinny być cichsze, no a teraz to ich nawet w ogóle nie ma  ;). A co do budynku to rzeczywiście wygląda całkiem nieźle chociaż ja myslałem, że tam w ogóle nie prywatnych mieszkań, tylko biura i takie tam. A widok masz istotnie bardzo ciekawy.Pozdrawiam

AR:

--- Cytat: snecz w Sierpnia 20, 2007, 01:14:03 pm ---[...]zajrzelismy na tyły...maskra! Powinni chyba uprzątnąć trochę ten teren. [...]
--- Koniec cytatu ---

Nie jestem pewien, czy to teren nalezacy do budynku czy do - znajdujacego sie na tylach Domu Pomocy Społecznej im. św. Franciszka Salezego. Swoja droga teren na ktorym stoi ten nowy dom chyba nalezal wlasnie do tej instytucji, ktora go sprzedala pod zabudowe, zarazem w sposob bardzo skuteczny chowajac sie przed swiatem - jak ktos nie wie, gdzie ich szukac, to moze miec duzy problem ze znalezieniem... dojscie wlasciwie tylko od ulicy Kostki-Potockiego i sw Franciszka. 

moja lepsza polowa - autorka zdjecia - dziekuje za cieple slowo :)

pzdr

snecz:

--- Cytat: AR w Sierpnia 23, 2007, 12:10:08 am ---
moja lepsza polowa - autorka zdjecia - dziekuje za cieple slowo :)

pzdr

--- Koniec cytatu ---

również pozdrawiam.
bardzo lubię czarno-białe zdjęcia. byłoby super jakbyście mogli umieścić je w galerii.

AR:
juz jest :)

snecz:

--- Cytat: AR w Sierpnia 31, 2007, 07:43:18 am ---juz jest :)

--- Koniec cytatu ---

Dzięki. Czad  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej