Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Blok zamiast fabryki cukierków na ul. Topiel

Dyskusje > Nowe inwestycje

Blok zamiast fabryki cukierków na ul. Topiel

<< < (2/3) > >>

powisle.waw.pl:

--- Cytat: WERTTREW w Stycznia 19, 2007, 04:30:46 pm ---
--- Cytat: Schayer w Stycznia 07, 2007, 11:50:29 pm ---Fotografie z wyburzania fabryki http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=396701&page=7

--- Koniec cytatu ---

Cudze chwalicie? Zdjęcia są też na tym forum!  ;)  ;D

--- Koniec cytatu ---

Są. Fakt.  :)
W tym miejscu: http://www.powisle.waw.pl/forum/index.php?topic=44.0

AR:

--- Cytat: zmisiek w Stycznia 19, 2007, 02:48:41 pm ---I znowu kwadratowe pudełko. Jakie świeże i odkrywcze!

--- Koniec cytatu ---

Witam

to moj pierwszy raz na forum, wiec klaniam sie nisko :>

i przy okazji tematu "zabudowywania" Powisla architektura khem... jak to ladnie powiedziano: "swieza i odkrywcza" ;)

Od niedawna mieszkam na Powislu, bardzo mi ta dzielnica odpowiadala pod wieloma wzgledami (no i moja lepsza polowa sie tu wychowala, wiec byly naciski w tym kierunku), i udalo mi sie znalezc miejsce miedzy Mostem Poniatowskiego a wiaduktem kolejowym... Nowy budynek, architektonicznie generalnie raczej nic ciekawego, ale od wiekszosci innych nowych inwestycji rozni sie tym, ze przynajmniej stara sie nawiazywac stylem do przedwojennych kamienic - pewnie wiekszosc z Was zna taki zolty dom przy ul Solec z klubem tanca i bankiem na parterze...
Nie jest to czasem aby czasem dobry kierunek architektonicznie rzecz biorac, by wlasnie takie bardziej tradycyjne budynki stawiac zamiast pudelek ze szkla?

PS: jako ciekawostke swego rodzaju masochizmu dla uszu (acz juz po niepelnym roku masochizm jest praktycznie nieuswiadomiony) przedstawiam zdjecie z mojego okna :)



pozdrawiam cieplo

Levittoux:
To miejsce kojarzy mi się z lokum Brada Pitta i Paltrow, które zajmowli w filmie "Seven". Sorry za skojarzenie;)

AR:
skojarzenie bardzo poprawne skadinad ;)

Przy czym decyzja jak najbardziej swiadoma (oraz - dzieki pociagam - realna finansowo).
Mam rowniez porownanie z hamujacymi tramwajami przed przystankiem po zjezdzie z wiaduktu nad Dworcem Gdanskim. O dziwo: tramwaje wyraznie glosniejsze...

snecz:
witamy  AR :)

Budynek mi się podoba. W porównaniu do kilku ostatnio nowo wybudowanych wygląda normalnie ;)

Pamiętam jednak jak przechodzilismy tamtędy na ostatniej wycieczce po Powiślu i zajrzelismy na tyły...maskra! Powinni chyba uprzątnąć trochę ten teren.

Aha no i bardzo fajne zdjęcie!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej