Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Nowy wygląd głównej strony

Księga życzeń i zażaleń > Uwagi dotyczące działania strony, forum, galerii

Nowy wygląd głównej strony

(1/2) > >>

powisle.waw.pl:
Mam przyjemność poinformować, że udało mi się zmienić główna stronę www.powisle.waw.pl.
Zmiany miały na celu stworzenie bardziej przejrzystej i atrakcyjnej strony.
Nie wiem czy do końca się udało.
Ewentualne błędy (wynikające niestety również z niedociągnięć przeglądarki IE  >:() będę poprawiał.

Na głównej stronie pozwoliłem sobie wykorzystać Wasze zdjęcia z Galerii Powiśla. Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał pretensji. Jeżeli tak to proszę o zgłoszenie takiej uwagi.
W przyszłości (mam nadzieję, że niedługiej) chciałbym, aby zdjęcia były losowo wybierane z galerii razem z nazwą autora zdjęcia.

Pozdrawiam

WERTTREW:
Zauważyłem zmianę, a jakże!  :)
Przyznam, że strona zyskała na atrakcyjności. Kilka rzeczy bym dopracował, ale patrząc na to co robisz jestem przekonany, ze to kwestia czasu jedynie.  :)

powisle.waw.pl:
Dzięki  :) :) :)
Ja też już widzę kilka błędów....

joasik:
panie administratorze,
może by tak się pokusić o upgrade tła naszej słynnej ławeczki?
służę pomocą, może pozostali forumowicze też się przyłączą, taki mini konkurs na najbardziej klimatyczną powiślańską ławeczkę ;)

powisle.waw.pl:
Fajny pomysł. Bardzo chętnie  :)
Nie wiem tylko czy byliby chętni do wzięcia udziału w takim konkursie...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej