Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Nasze tereny z "lotu ptakiem"

Dyskusje > Galeria Powiśle

Nasze tereny z "lotu ptakiem"

(1/6) > >>

WERTTREW:
Uwielbiam wszelkie zdjęcia lotnicze! A jeżeli są na nich moje (lub znane mi okolice) to jestem wyjątkowo zachwycony! Może ktoś podchwyci mój pomysł by w tym wątku takie właśnie, lotnicze zdjęcia Powiśla i Czerniakowa z różnych lat wrzucać?
Zacznę od archiwalnych - dwie fotografie zrobione zdaje się na początku wojny przez grasujących na niebie lotników niemieckich.

snecz:
Świetne zdjęcia!  :)
Ale skąd je wziąć?

WERTTREW:
Szukać, szukać i ... mieć szczeście!
Mam troszkę w domciu, przytargam przy okazji ...  ;)

A teraz coś bardziej współczesnego:

zmisiek:
Chyba "z lotu ptaka" a nie "z lotu ptakiem"?!

i coś z moich zbiorów:



Powiśle 1945, widok w kierunku zachodnim. Na skarpie widać od lewej Uniwersytet, Dom bez kantów, kościół i klasztor Wizytek, hotel Bristol a za nim fragment Europejskiego, tyły Pałacu Namiestnikowskiego.
Pod skarpą ruiny zabudowy wzdłuż ulic Dobrej i Browarnej z dobrze widoczną w centrum przecznicą Gęstej. Po prawej Karowa i wiadukt Markiewicza.



A to już nowsze zdjęcie. Lata 70-te

WERTTREW:

--- Cytat: zmisiek w Marca 23, 2007, 02:06:27 pm ---Chyba "z lotu ptaka" a nie "z lotu ptakiem"?!

--- Koniec cytatu ---
Coś Ci chyba przy tej pogodzie, poczucie humoru przysiadło, Kolego zmiśku.  ::)

I ode mnie jeszcze coś z "lotu ptaka" (specjalnie dla purystów językowych!)



Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej