Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Kruczkowskiego - "Patria"

Dyskusje > Nowe inwestycje

Kruczkowskiego - "Patria"

<< < (2/4) > >>

snecz:

--- Cytuj ---czepiam się czasem SMB "Torwar" ale nie mogę jej zarzucać, że nie dba o przestrzeń wspólną Powiśla, ponieważ wynajęła najlepszego polskiego architekta do zaprojektowania nowych budynków
--- Koniec cytatu ---

Ja bym wolał, żeby te budynki w ogóle nie powstały. Według mnie jest tam zdecydowanie za ciasno. Ciekaw jestem gdzie wszyscy będziemy parkować?

patt:
mieszkania na kruczkowskiego zaczynaja sie od 13tys. na parterze do 19 na ostatnich pietrach, czesto sie zastanawiam dlaczego w tym kraju wszyscy deweloperzy buduja blokowiska, dlaczego nie mozna wybudowac kamienicy, zwlaszcza w starych dzielnicach!!!!blokowiska pozostawmy na kabatach!!!

anka_es:
dom development wybudował również bloki w których obecnie mieszkam - po dwóch latach praktycznie wszyscy mieszkańcy musieli powymieniać okna gdyż tzw. "standardowe" zwyczajnie się psuły - wyginają im się okucia.
parę dni temu przechodziliśmy koło bloków na Kruczkowskiego i nawet zwiedziliśmy "apartament pokazowy" - może to i ładne, ale praktycznie okno w okno z sąsiadami, bloki są za ciasno postawione, a jakość jest równie wysoka jak w bloku w którym mieszkam obecnie - jak ktoś zapłaci taką cenę za mieszkanie jakiej sobie tam życzą to chyba nie ma co robić z pieniędzmi....

Levittoux:
Powinniście zwrócić uwage na jakość elewacji. Na dole są płytki z hmm kamienia (powiedzmy), a powyżej rustyka też jakoby z kamienia ale wyglądająca jakby była z cementu. Wygląda to trochę tanio.

W dodatku od strony parku nie ma nawet takich zdobień i stojące obok odnowione bloki z lat 70. prezentują się lepiej od Patrii. Dom Development mógłby jednak wynająć jakąś dobrą pracownię do tak eksponowanych inwestycji.

snecz:

--- Cytat: patt w Marca 28, 2007, 09:11:08 pm ---czesto sie zastanawiam dlaczego w tym kraju wszyscy deweloperzy buduja blokowiska, dlaczego nie mozna wybudowac kamienicy, zwlaszcza w starych dzielnicach!!!!blokowiska pozostawmy na kabatach!!!

--- Koniec cytatu ---

Może ktoś powinien to nadzorować.
Nie przypominaj mi o Kabatach...  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej