Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
O Was

Autor Wątek: O Was  (Przeczytany 54945 razy)

Offline monika_żjp

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: O Was
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 04, 2010, 09:44:40 pm »
Witajcie,

Na forum jestem już od jakiegoś czasu, ale gdzieś zaniedbałam wymogi dobrego wychowania i nie przedstawiłam się  :-[ A zatem, aby nie wyjść na niekulturalną ;-) nadrabiam :-)
Mam na imię Marta i jestem Warszawianką od urodzenia oraz od kilku pokoleń wstecz :-) Na Powiśle zawędrowałam w 2002 roku i od tamtej pory (z krótką przerwą) trzymam się tej wspaniałej dzielnicy. Obecnie mieszkam na Powiślu na północ od Tamki ;-) czyli w okolicach BUWu, Tarabuka, Bzika, Grawitacji i Tea Lady :)
Pracuję w domu jako tłumaczka (jęz. angielskiego), dzięki czemu mam możliwość realizować moją drugą pasję - szkolenie psów :) Można mnie spotkać na spacerach z ogarem polskim i jamnikiem szorstkowłosym :)


Hej Marta,
jesteśmy zatem bliskimi sąsiadkami ;]

Offline Kasia_Butkiewicz

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: O Was
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 15, 2015, 09:07:07 am »
Hej! Wkrótce nowa mieszkanka Powiśla. Moją pasją jest bieganie i jazda na rowerze. Ktoś chętny?