Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Moderatorzy

Księga życzeń i zażaleń > Uwagi dotyczące działania strony, forum, galerii

Moderatorzy

(1/2) > >>

powisle.waw.pl:
W weekend miałem straszne kłopoty z komputerem, który w końcu zupełnie odmówił posłuszeństwa.
Sytuacja ta uświadomiła mi, że tylko jak jestem uprawniony do moderowania forum, czyli jeżeli ja nie mogę tego robić to nie ma żadnej kontroli nad forum.
W związku z tym pomyślałem, że warto pomyśleć nad innymi moderatorami forum.
Osoby, którym chciałbym zaproponować moderowanie ze względu na zasługi dla tego forum to : anka_es, ja_ponka, WERTTREW, Schayer, zmisiek, snecz.
Byłbym wdzięczny jeżeli przyjęlibyście to brzemię.  :)

zmisiek:
Pomożecie?    Pomożemy!  :)
Tzn. piszę to tylko we własnym imieniu bo za innych nie mogę odpowiadać. To by było nie fair.

Levittoux:
Mogę pomóc ale ostrzegam, że tylko okazjonalnie bo już moderuję dwa inne fora i wiem ile to roboty ;)
Ale jakby co to obiecuję że tylko w drobnym zakresie, a ważniejsze sprawy będę uzgadniał z adminem.

powisle.waw.pl:
Wielkie dzięki  :)
Uprawnienia nadane.

anka_es:
moje zasługi są raczej wątłe ale mogę pomóc - mam trochę doświadczenia w administrowaniu stronką i jeśli tylko się to przyda to proszę bardzo - do usług :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej