Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Powiśle - tematem przewodnim nowego numeru Stolicy!

Dyskusje > Po godzinach

Powiśle - tematem przewodnim nowego numeru Stolicy!

(1/2) > >>

WERTTREW:
Przeczytałem, że jutro wychodzi nowy numer Stolicy - z tego co mówi "zajawka" tematem przewodnim ma być własnie Powiśle! Super! Dobrze trafili w naszą wyprawę!  ;D

Tu link: http://www.warszawa-stolica.pl/#top

snecz:
Ekstra. Wielkie dzięki za info. W zwykłym powiślańskim kiosku dostanę to pisemko? ;)

WERTTREW:
Wiesz co? Tam w linku chyba jest info (mignęło mi empikiem, ruchem i kolporterem). Ostatnio Stolicę kupowałem w kiosku (takim dalej w środku) w Arkadach pod Poniatoszczakiem, przykładowo.

anka_es:
zobaczymy czy zawartość godna okładki :)

WERTTREW:
Mam go. Zawartośc ciekawa. Dużo kapitalnych, starych zdjęć (wielu z nich nie znałem!). Tematyka artykułów można powiedzieć "dyżurna" i dla starych wyjadaczy czerniakowsko-powiślańskich okolic, może mało zaskakująca, ale numer z pewnością wart zakupienia. Ja bezczelnie chciałem wskazać na wspomnienia Pana Jacka Fedorowicza, który pisząc o Powiślu był uprzejmy skreślić kilka ciepłych słów pod adresem ... mojego Stroroom! Jestem w stanie szoku i wzruszenia!  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej