Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Apel do Forumowiczów - sprawa zdjęć.

Dyskusje > Galeria Powiśle

Apel do Forumowiczów - sprawa zdjęć.

(1/5) > >>

WERTTREW:
Koleżanki i Koledzy!
Rodacy!  ;D

Strona i forum o Powiślu działają juz od jakiegoś czasu. Widać, że wszystko powoli się rozwija. I fajnie. Niepokoi mnie jednak jeden fakt - baaaaardzo mała ilość zdjęc w GALERII.  :(
Zaczęło się obiecująco, a potem nagle zgasło ...

Zwracam się z apelem, żebyście wzieli to pod uwagę i powrzucali trochę zdjęć do galerii! Pobawcie się też w ocenianie! To tylko kilka kliknięć!  ;)
I nie jest w sumie istotne kto będzie "debeściakiem" - liczy się zabawa!
Rozwijajmy to forum, bo moim zdaniem warto, warto też rozpuszczać wici o jego istnieniu, zapraszać znajomych etc.

Liczę na Wasz odzew!
Pozdrawiam
WERTTREW

powisle.waw.pl:
Wielkie dzięki za apel WERTTREW. I miłe słowa  ;D ;D ;D

WERTTREW:
Słowa, słowa, słowa ...
Nie gadajmy tylko ruszajmy do akcji!  :)

anka_es:
a propos zdjęć i ruszania (się) do dzieła...
koleżanka z przedszkola potrzebuje 2 zdjęć o tematyce "wiosna" do swojego przedszkola, które zostaną powiększone do jakiegoś sporego formatu (chyba 30/40, ale mogę się mylić bo się na tym kompletnie nie znam) - czy na wiosennym spacerze po Powiślu można liczyć że nasi "szpencjaliści" od fotek zrobią jakieś dwa fajne ujęcia które się nadadzą? z góry uprzejmie dziękuję w imieniu ok 30 trzyletnich przedszkolaków :)

snecz:
Będziemy walczyć.  :)
Ale aż taki "szpecjalista" nie jestem. Więc wszystko się może zdarzyć.  ;)
Ale Ty też popróbujesz?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej