Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Zajęcia sportowe dla nastolatków?

Dyskusje > Sport

Zajęcia sportowe dla nastolatków?

(1/5) > >>

WERTTREW:
Słuchajcie, może ktoś ma jakieś informacje lub pomysły na jakieś zajęcia sportowe dla dorastającej młodzieży w naszych okolicach? Jest może coś co można potrenować? Może być od sportów walki do siatkówki, no może oprócz "pingla" ... ;)
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i namiary, może Wam coś w oko wpadnie?
Z góry dzięki!

snecz:
Ciekawy temat.
Nie za bardzo jednak się orientuję. Może na Agrykoli coś organizują dla młodzieży.
Jeszcze pomyślę. Dam Ci znać jak coś znajdę.  :)

WERTTREW:
Nie tyle ciekawy, co "życiowy"!  :-\
Mój syn chce sobie coś "potrenować" i szukamy tak od jakiegoś czasu, bez specjalnych sukcesów...
Tak więc, jak ktoś na coś trafi niech zastawi tu jakiś informacyjny ślad z łaski swojej  :)

aga_ta:
Wszystko zależy od upodobań i "wielkości" nastolatka. W WOSiR na Rozbrat dla młodszych dzieci są fajne zajęcia łączące gimnasytkę korekcyjną z pływaniem. Mój młody parę lat temu tam się zajęciował z przyjemnością. Są tam i inne zajęcia zarówno na sali gimastycznej jak i na basenie. Znajomy polecał mi zajęcia judo na Karowej w AZS UW (są również dla dzieci i młodzieży), sam tam dzieciaka posyłał. A w Salsa Libre na Solcu jest capoeira dla dzieci. Na Agrykoli na pewno jest szkółka piłkarska, która co roku we wrześniu ogłasza nabór.

WERTTREW:

--- Cytat: aga_ta w Kwietnia 11, 2007, 01:55:37 pm ---A w Salsa Libre na Solcu jest capoeira dla dzieci.
--- Koniec cytatu ---

Przepraszam, a w kórym to miejscu mniej więcej?
A może wiesz, czy "dziecko" 15-letnie też tam może się załapać?
Dzięki za garść pomysłów!  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej