Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Będę trochę łaził po Powiślu ...

Dyskusje > Po godzinach

Będę trochę łaził po Powiślu ...

(1/3) > >>

WERTTREW:
Hej, będę dziś troszkę łaził po okolicy robiąc zdjęcia i inne "dziwne rzeczy", jak ktoś chce się na godzinkę, półtorej podłączyć to zapraszam. Około 17.30-17.45 będę sobie przy wejściu do "górnej stacji" Dw. Powiśle. Ot tak mi do głowy przyszło ...   :)

snecz:
No to ja się postaram  :) A "dziwne rzeczy" to jakie?  ;)

WERTTREW:
Będę "kroczył" i liczył w okolicy ruiny szpitala przy dworcu, tak jak ustaliłem z Ryśkiem Mączewskim
No i ... piwa się chcę napić!  ;)

Mój numer masz, gdybym "zaginął" zadzwoń!  :)

snecz:
Ok. Myślę, że będę. W razie czego numer mam.
Aha... już wiem co będziesz mierzył. A może lepiej to zrobić jakimś sznurkiem i później zmierzyć sznurek...Może coś znajdę w domu.
Browar mówisz... :)

WERTTREW:

--- Cytat: snecz w Kwietnia 20, 2007, 03:55:52 pm ---Aha... już wiem co będziesz mierzył. A może lepiej to zrobić jakimś sznurkiem i później zmierzyć sznurek...

--- Koniec cytatu ---

Bez szaleństwa!  ;)
To chyba za duże odległości i duży kłębek byś brać musiał!
Jak zresztą chcesz, sądzę jednak, ze damy radę krokami!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej