Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Wycieczka po Powiślu (ciąg dalszy!)

Dyskusje > Ciekawe miejsca

Wycieczka po Powiślu (ciąg dalszy!)

(1/9) > >>

WERTTREW:
Nadszedł czas, by przejść do konkretów.
Wracamy do drugiej części eskapady.
Jest propozyjca by druga część (od Dw. Powiśle do ul. Karowej) odbyła się w sobotę 19 lub 26 maja. Bardzo proszę, by osoby zainteresowane wypowiadały się poniżej, która z tych dwóch sobót bardziej Wam pasuje - wybierzemy tradycyjnie tą, na którą będzie najwięcej chętnych!
Podobny "apel" powiesiłem na moim Stroroom i będe chciał powiesić tradycyjnie na Forum Zgrupowania Radosław, które na pierwszej części było także było obecne.

snecz:
Super :)
Co do terminu to muszę sprawdzić jedną rzecz wieczorem i będę wiedział, który mi odpowiada.

[Radosław]Krzysiek:
Dzień dobry wszystkim

Żałuję że nie byłem na poprzednim rajdzie. Tym razem liczę że mi sie uda.
Jestem z terminem 26 maja

Pozdrawiam

filosss:
Może i ja się załapię:)...

snecz:

--- Cytat: [Radosław]Krzysiek w Kwietnia 23, 2007, 12:46:28 pm ---Dzień dobry wszystkim

Żałuję że nie byłem na poprzednim rajdzie. Tym razem liczę że mi sie uda.
Jestem z terminem 26 maja

Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---

Witamy serdecznie i zapraszamy  :)

Filosss, byłoby fajnie jakbyś określił termin, który Ci bardziej odpowiada. Mamy nadzieję, że się załapiesz.  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej