Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Wisła w obrazach

Wisła > Wisła

Wisła w obrazach

(1/3) > >>

WERTTREW:
To może taki wątek wodno-wiślano-brzegowy? Zdjęcia nasze, Wasze, stare, nowe, kolorowe, czarno-białe, ładne i brzydkie, ale zawsze związane z Wisłą i naszymi okolicami! Co Państwo na to?  ;D

Ja zacznę, jeżeli "mogie" ...

GooZe:
To ja mam pytanko od razu. Czy może mi ktoś wyjaśnić, po co jest ten betonowy kloc na bulwarze nadwiślańskim mniej więcej na wysokości szpitala na Karowej? Chodzi mi o takie cuś, jak tu na zdjęciach Werttrew'a, te dwa szare klocki przerywające linię schodów(statki do nich cumują na zdjęciu), tyle, że większe. Też do cumowania to miało być?


Ahh, nie pamiętam, czy się przedstawiałem. GooZe z tej strony, przybłąkałem się ze Stroroom. ;)

snecz:

--- Cytat: GooZe w Maj 09, 2007, 11:17:02 pm ---To ja mam pytanko od razu. Czy może mi ktoś wyjaśnić, po co jest ten betonowy kloc na bulwarze nadwiślańskim mniej więcej na wysokości szpitala na Karowej? Chodzi mi o takie cuś, jak tu na zdjęciach Werttrew'a, te dwa szare klocki przerywające linię schodów(statki do nich cumują na zdjęciu), tyle, że większe. Też do cumowania to miało być?


Ahh, nie pamiętam, czy się przedstawiałem. GooZe z tej strony, przybłąkałem się ze Stroroom. ;)

--- Koniec cytatu ---

Witamy serdecznie GooZe!
Co do tych bloków to nie mam pojęcia. Ale sporo tam tego betonu. Fakt.

WERTTREW:
Ja zawsze sądziłem, że to rodzaj nabrzeża i specjalnie się nad tym nie zastanawiałem. A po tym pytaniu to trochę zgłupiałem jakby... Może miały tam stać jakieś "obiekty" typu knajpa, albo "trybuna honorowa" - w końcu kiedyś na Wiśle dość często zawody motorowodne się odbywały!  ;) (Pół niedzieli wyło po rzece, aż człowiek amoku dostawał - to były czasy!!)

No to kolejne zdjęcie Wisły naszej. Strzelone w ubiegłym roku z Poniatoszczaka:

joasik:
fajna fotka, z klimatem :)
ja wrzuciłam do galerii dwa zdjęcia wisły z ostatniej majówki,
zapraszam do oględania i pozdrawiam ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej