Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
remont torowiska na Poniatoszczaku

Dyskusje > Nowe inwestycje

remont torowiska na Poniatoszczaku

<< < (2/5) > >>

filosss:

--- Cytat: anka_es w Czerwca 04, 2007, 09:55:17 pm ---nie samym faktem remontu tylko tym że remonty są regularnie raz na rok -dwa lata i nadal nieustannie remonty są potrzebne :|

--- Koniec cytatu ---

:) Wybacz troche nie do konca rozumiem Twoj post:)

robertuzw:
Dziś czytałem, że w związku z tym remontem linia Banacha - Gocławek będzie jeździć już w zintegrowanym systemie sterowania ruchem, znaczy że tramy będą miały jakieś priorytety w ruchu i będzie się może rzecZywiście szybciej przemieszczać :D

snecz:
Nie no generalnie to fajnie, że będzie lepiej  :)
Tylko, że to zawsze niestety jest uciążliwe. No ale mam nadzieję, że zrobią to w miarę szybko i sprawnie  :)

filosss:
Dlatego najlepiej sie bedzie przesiąść na pociąg:) i tą jedną stację podjechać z Powiśla na Śródmieście...

snecz:

--- Cytat: filosss w Czerwca 11, 2007, 08:33:26 am ---Dlatego najlepiej sie bedzie przesiąść na pociąg:) i tą jedną stację podjechać z Powiśla na Śródmieście...

--- Koniec cytatu ---

Jeszcze nigdy nie jechałem z Dworca Powiśle. Aż wstyd się przyznać.
A jak często jeździ pociąg (tak mniej więcej) i czy można jeździć na kartę miejską?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej