Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
boule

Autor Wątek: boule  (Przeczytany 19181 razy)

Offline snecz

  • Global Moderator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: boule
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 29, 2007, 06:21:48 pm »
Jasne  :)
Ale Olcia, która jest w posiadaniu kulek wyjechała na urlop. Więc po jej urlopie chyba dopiero.

Offline Olcia

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: boule
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 25, 2007, 09:24:21 am »
Halo, halo :) wróciłam tydzień wcześniej w związku z pracą wypoczęta i radosna, wróciłam bez oporów, bo przez 2 tygodnie padało równo i dokładnie, tylko 4 dni cudownego słońca podczas mojego 3 tygodniowego urlopu... Chętnych do gry w kulki zapraszam do kontaktu  :)

Offline lulek

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: boule
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 26, 2007, 09:42:35 am »
Jestem chętna do gry. Nigdy w to nie grałam, ale zdarza mi się z zazdrością obserwować grających w ośrodku Solec.
Pozdrawiam :)

Offline snecz

  • Global Moderator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: boule
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 26, 2007, 12:40:55 pm »
Fajnie. Im więcej osób tym lepiej. :)
Też widziałem grających w WOSiR przy Ludnej. I wydaje mi się że tam byłoby lepiej. A poza tym oni mają jakieś inne te kule niż te zwykłe z marketu. Większe. Może można je wypożyczyć w ośrodku...