Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
piłka nożna

Dyskusje > Sport

piłka nożna

(1/2) > >>

snecz:
Szukamy chętnych do pogrania w popularną "gałę". Jak się uda to można pograć na wymiarowym boisku a jak nie to na mniejszym. Przeciwnicy już są  ;)
Jakby ktoś był chętny to byłoby super - zapraszam.

robertuzw:
No ja jestem chętny, tylko kiedy i gdzie?

snecz:
Super  :) Wstępnie umawiamy się na następny weekend. Tak, żeby na spokojnie zebrać drużynę.
Boisko niestety jest dość daleko bo w Raszynie ale jakoś wspólnie można by się zabierać.
Mam nadzieję, że jeszcze się ktoś zgłosi...

P.S. Nie będziemy grać z drużyną Francji czy Niemiec także spoko ... ;)

robertuzw:
O joj ale aż w Raszynie :o, myslalem że gdzieś tu na miejscu sobie pogramy np. Agrykola, czy na jakimś szkolnym. No ale jak będę miał czas i będą chętni to może mi się uda jakoś dojechać ::).

Chociaż od razu zaznaczam, że w przyszły weekend u mnie to może być ciężko z czasem :(

snecz:
No niestety Raszyn ale tam już wszystko jest zorganizowane.
Też bym wolał bliżej. Na Agrykoli możemy sobie poćwiczyć jak się znajdzie więcej chętnych.
Jakoś się zabierzemy razem czyimś autem - nie ma problemu.
Co do terminu to i tak wszystko zależy od tego czy uda się zebrać więcej ludzi...
Nikt więcej nie chce pograć?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej