Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
koszykówka

Autor Wątek: koszykówka  (Przeczytany 6817 razy)

Offline zoltek152

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie garb siÄ™....
    • Zobacz profil
koszykówka
« dnia: Września 07, 2007, 12:14:54 am »
gdzie po tej stronie powiśla (TAMKA/DOBRA) można porzucać do kosza? kiedyś chodziło się na "turystykę" przy solec (teraz chyba same korty)  lub Agrlicola ale ode mnie za daleko. czy po tej stronie gdzieś jest "otwarte" boisko lub może jest jakaś ekipa, która się regularnie spotyka i mnie przygarnie....

Offline snecz

  • Global Moderator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: koszykówka
« Odpowiedź #1 dnia: Września 07, 2007, 11:12:36 am »
Witaj zoltek152,

Przy Solec w ośrodku sportu jest bardzo fajne, nowe, z nawierzchnią tartanową boisko do koszykówki.
Sam chciałem się tam wybrać ale nie wiem ile kosztuje wejście.

Nie wiem czy na tym boisku szkolnym pomiędzy Kruczkowskiego a Solcem nie ma boiska...

My kilka razy graliśmy przy Szarej, chociaż kosze są niewymiarowe.

P.S. Też bym się dołączył  :)
(chociaż przyznam, że mam teraz w głowie dwie fajne imprezy biegowe: Run Warsaw i Bieg Niepodległości - mam nadzieję, że się uda  :) )
pozdrawiam

Offline zmisiek

  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 277
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: koszykówka
« Odpowiedź #2 dnia: Września 21, 2007, 09:21:38 pm »
Na boisku w szkole przy Kruczkowskiego były kosze. Trochę z boku, bliżej Kruczkowskiego. Ale czy jeszcze sa?
 ???