Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
04.08 MostArt - PLUS KONTRA MINUS I MOST

Autor Wątek: 04.08 MostArt - PLUS KONTRA MINUS I MOST  (Przeczytany 4391 razy)

Offline powisle.waw.pl

  • Administrator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
04.08 MostArt - PLUS KONTRA MINUS I MOST
« dnia: Sierpień 02, 2007, 05:36:34 pm »
Motto imprezy: EWOLUCJA KONTRA INWOLUCJA CZYLI MOSTOKONFRONTACJA.

Wieczór rozpocznie o 19.00 dj RFN ilustrując muzycznie instalację artysty transdyscyplinarnego Marka Sułka. Miss Mizi zagra zimnofalowy, antyfolkowy recital. Zmrok połączy aspekty sztuk multimedialnych z koncertami: MostBlask i Rh+. Zobaczymy ich wizualizacje autorskie na pylonach mostu.

Koncert przekształci się w spektakl teatru "Kaas" interaktywny z obrazem, latającymi i modalnymi rozwiązaniami scenograficznymi oraz z muzyką Rh+. Mitologiczny kontekst cywilizacji, w których kształtował się człowiek, metamorfoza świadomości w kuźni przeciwieństw i potencjał gotowy do przejawienia, to tematy które przedstawią Rafał Nowakowski i Katarzyna Jaśkiewicz. (Scenariusz, reżyseria, wizualizacje, kostium i scenografia K.J.)

W ten wieczór sceną wydarzeń artystycznych stanie się wielkoskalowa architektura mostu w zetknięciu z żywotną siłą natury w środku miasta, jaką jest rzeka Wisła.

Scena znajduje się na Cyplu Czerniakowskim z widokiem na Wisłę. Wjazd na cypel od Czerniakowskiej przy Straży Miejskiej, wejście piesze ślimakami z mostu.