Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
wymiana opon na zimowe

Dyskusje > Po godzinach

wymiana opon na zimowe

(1/1)

snecz:
Wie ktoś gdzie mogę wymienić opony na zimowe na Powiślu?

anka powisle:
Słuchaj a jak się jedzie Tamką pod gorę to tam takie warsztaty po prawej stronie samochodowe są i jeszcze w okolicach klubu Aurora też takie warsztaty samochodowe-coś są,więc może tam :) ?

anka_es:
kiedyś był warsztat na Fabrycznej ale nie wiem czy zajmują się wymianą opon - spytam jak będę u rodziców... ale może warto podjechać na drugą stronę Wisły - przy estakadach na ostrobramskiej jest sporo warsztatów, na pewno wymieniają też opony, otwierają też Feuvert - świetna sieć warsztatów.

snecz:
Wielkie dzięki za podpowiedzi!
Tankowałem (paliwo!  :)) na 3-Maja i zauważyłem reklamę zakładu wulkanizacji tuż obok (przed stacją benzynową). I tam też udało mi się wymienić po 20zł od koła...
Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej