Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Krąg taneczny przy ul. Okrąg

Dyskusje > Nowe inwestycje

Krąg taneczny przy ul. Okrąg

(1/2) > >>

snecz:

--- Cytuj ---Jeszcze ciekawsze mogą okazać się projekty przewodzonego przez Zbigniewa Bębenka Zjednoczonego Przedsiębiorstwa Rozrywki (ZPR), współwydawcy Super Expressu. W schedzie po PRL-u otrzymało ono bowiem kilka lukratywnych nieruchomości - m.in. na warszawskim Powiślu przy ul. Okrąg, gdzie znajduje się nieużytkowany już amfiteatr.
- Nasz profil działalności jest zupełnie inny, a działki na razie staramy się sprzedać. Jeśli się to jednak nie uda, rozważymy przeprowadzenie inwestycji budowlanej - tłumaczy Emilia Zakrzewska, członek zarządu ZPR.



--- Koniec cytatu ---

Levittoux:
Słyszałem, że istnieją plany wybudowania tam bloku.

ja_ponka:
Ja bym wolała, żeby ktoś zadbał o historię tego miejsca. Takie tańce to niegłupia sprawa. Oczywiście nikt nie zrezygnuje z dochodowego parkingu albo z agencji reklamowej  czy nawet apartamentowca ale.....
 

snecz:
Natknąłem się na takie zdjęcie. Takie coś ma stanąć na miejscu tanecznego kręgu:

joasik:
poznaję fotkę, to z wystawy architektonicznej nowych inwestycji w Wawie organizowanej przez Centrum Łowicka,
a to chyba oznacza, że działaka jest już sprzedana i co najmniej wydano pozwolenie na budowę,
kurcze, jeśli wybudują ten kolos to mogę zapomnieć o popołudniowym słońcu, pięknym widoku na park i PKiN :'(
ktoś coś słyszł o inwestorze i planowanym terminie inwestycji?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej