Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Krąg taneczny przy ul. Okrąg

Dyskusje > Nowe inwestycje

Krąg taneczny przy ul. Okrąg

<< < (2/2)

lelum:
 >:(Ludzie! Burzą właśnie amfiteatr (krąg taneczny)! Jeśli sprawdzą sie pogłoski, że w tym miejscu stanie wielgachny apartamentowiec, to tylko umierać. Czy ktoś wie coś bliższego?

joasik:

--- Cytat: lelum w Października 06, 2008, 08:31:37 am --- >:(Ludzie! Burzą właśnie amfiteatr (krąg taneczny)! Jeśli sprawdzą sie pogłoski, że w tym miejscu stanie wielgachny apartamentowiec, to tylko umierać. Czy ktoś wie coś bliższego?

--- Koniec cytatu ---

hej,
próbowałam się czegoś dowiedzieć w Spółdzielni Torwar ale niestety :( nic podobno nie wiedzą na temat inwestycji...
dzwoniłam również do UM i udało mi się ustalić, że nie wydano jeszcze żadnego pozwolenia na budowę dla Okrąg 3 więc póki co żadna budowa nie powinna się rozpocząć,
zastanawiam się tylko kto wydał pozwolenie na rozbiórkę, z tego co wiem obiekt był objęty ochroną konserwatora zabytków :o
naprawdę szkoda, miejsce było wyjątkowo urocze :'(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej