Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Wieża spadochronowa

Dyskusje > Historia

Wieża spadochronowa

(1/2) > >>

Rysio:
Wiram Wszystkich.

Czy ktoś może pamięta, albo ma jakieś informacje na temat wieży spadochronowej na Powiślu?
Wprowadziłem się na Dzielnicę mając niecałe 6 lat i wydaje mi się, że gdzieś ona tutaj stała.
A potem gdzieś zniknęła. A może mi się zdawało?

Pozdrawiam

Rysiek

e-Shrek:
A mozesz choc w przyblizeniu okreslic lokalizacje? Na Powislu mieszkam od 1981 roku i nic takiego nie kojarzę.

marek:
Witam serdecznie!
Wieża spadochronowa stała przy ul. Solec (parzysta strona), pomiędzy Ludną, a Mostem Poniatowskim.
pozdrawiam
marek

e-Shrek:

--- Cytat: marek w Lutego 15, 2009, 05:23:14 pm ---Wieża spadochronowa stała przy ul. Solec (parzysta strona), pomiędzy Ludną, a Mostem Poniatowskim.

--- Koniec cytatu ---

Czyli albo tereny MAiP albo stary serwis Volvo (obenie jakas wulkanizacja czy cos takiego)? Ale skoro piszesz Solec, to raczej ta pierwsza ewentualnosc.

ywis:
Z informacji mojego taty :wieża spadochronowa istniała jeszcze w latach 1960-61 i znajdowała się na skrzyżowaniu (obecnym) ulic Ludnej , Solec i  Wisłostrady w miejscu gdzie teraz stoi bank ING.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej