Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
ul. Potockiego 4 - może ktoś mieszka w okolicy?

Autor Wątek: ul. Potockiego 4 - może ktoś mieszka w okolicy?  (Przeczytany 6413 razy)

Offline rabasia

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
ul. Potockiego 4 - może ktoś mieszka w okolicy?
« dnia: Luty 17, 2009, 07:54:13 pm »
Witam,
znalazłam mieszkanie, które chciałabym kupić, w bloku przy ul. Potockiego 4 - mieszkanie na 4 piętrze z oknami wychodzącymi na ul. Solec.
Czyli dokładnie na wysokości Mostu Poniatowskiego.

Okolica jest urocza i Powiśle marzy mi się do zamieszkania od jakiegoś czasu,
chciałabym jednak zapytać o opinie mieszkańców tej dzielnicy, czy warto takie mieszkanie kupić,
czy nie będzie faktycznie zbyt głośno mieszkać w tym miejscu (tramwaje, pociągi, samochody - wszystko w jednym miejscu)?
Zwłaszcza że w przyszłości mieszkanie miało by być inwestycją.

Offline ywis

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: ul. Potockiego 4 - może ktoś mieszka w okolicy?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2009, 08:18:50 am »
W tym bloku mieszkałem 30 lat , a nadal mieszka w nim mój tata. Na początku na pewno utrudnieniem będzie wiadukt Poniatoszczaka oraz wiadukt kolejowy , ale szybko się przyzwyczaisz! Plusów jest więcej: WSZĘDZIE MASZ BLISKO! Komunikacja , sklepy , teatr , szkoła wraz z przedszkolem (SP34) i niedługo bazarek przy PKP Powiśle (na dole oczywiście).