Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Szukam pewnego domu :)

Autor Wątek: Szukam pewnego domu :)  (Przeczytany 7032 razy)

Offline Crsis

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Szukam pewnego domu :)
« dnia: Lipiec 02, 2009, 12:13:11 pm »
Witam serdecznie :) Mam pewien problem, za kilka dni zamierzam wybrać sę do Warszawy. Chciałem tez właśnie, trochę zwiedzić powiśle... Szukam tam też pewnego domu, chciałbym dowiedzieć sie jaka to ulica i jak mogę tam trafić. Czy pomógłby mi ktoś? Proszę o kontakt gg 6079931 albo PW na forum :)
Dzięki z góry

Offline Crsis

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Szukam pewnego domu :)
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2009, 11:40:06 am »
Hej, prosze - mógłby któś mi pomóc. Ktoś kto zna powiśle, albo tam mieszka pewnie bedzie wiedział :)

Offline e-Shrek

  • Często Odwiedzający
  • **
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Szukam pewnego domu :)
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 07, 2009, 12:48:31 pm »
To podaj szczegoly, na pewno ktos cos doradzi. Na razie nie podales nic.
--
Pozdrawia,,
e-Shrek

Offline Crsis

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Szukam pewnego domu :)
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2009, 05:26:46 pm »
Niebawem wybieram sie do wawy na zakupy, pozwiedzac, pochodzic sobie... itd
A że jestem ogromnym fanem agi dygant, byłem na planie, dostała ode mnie urodzinowy prezent i statuetke za gre w niani... No po prostu fan niani i dygant. Bedac w wawie chciałem zobaczyc jak i gdzie mieszka dygant. No i wiem tyle,że mieszka na warszawskim powiślu, w budynku starego miasta, nieopodal bulwarów, ale jaka okolica, czy ulica nie mam pojecia... Niedawno dowiedziałem się, że podobno dobra - nie wiem czy to prawda i czy ktoś nie wpuszcza mnie w maliny? :)