Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Damy ur.w 1973 roku zapraszam na romansik

Autor Wątek: Damy ur.w 1973 roku zapraszam na romansik  (Przeczytany 9408 razy)

Offline Podryw perfekcyjny

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Damy ur.w 1973 roku zapraszam na romansik
« dnia: Październik 24, 2007, 12:18:23 pm »
A ściślej:
Tylko urodzone:
23 lutego 1973
24 lutego 1973
5 marca 1973
6 marca 1973
18 lipca 1973
19 lipca 1973
20 lipca 1973
1 listopada 1973
2 listopada 1973
5 listopada 1973
6 listopada 1973
7 listopada 1973
16 listopada 1973
17 listopada 1973
18 listopada 1973
 ;)
.Z tym że później będę ustalał szczegóły-interesują mnie kandydatki urodzone we właściwym miejscu i czasie-dni oznaczają czas w przybliżeniu . Inne mnie nie interesują .
Bardzo zalecane żeby były wysokie i bezdzietne (ale być może jednak bym był w stanie to tolerować-mimo wszystko wolę kłótnie z 1 osobą bo szansa na to że z 2 nie będzie problemu jest o wiele mniejsza zwłasza że kandydatkę mogę wybrać ale nie bez zbędnego dodatku czasami a Januszków ostatnio pod dostatkiem no i takie by miały mniej czasu dla mnie ) oraz miały wysoki poziom intelektualny i żeby były zupełnie zdrowe chociaż bym mógł odpuścić bez problemu pewne usterki nie wpływające na formę psychofizyczną np. bezpłodność.Poza tym powinny reprezentować przynajmniej dostateczny poziom kultury
Mile widziane by było gdyby:
1.Była Warszawianką  .
2.Miała ciemnoczekoladowy kolor oczu  .
3.Najważniejszym celem kandydatki byłoby poznanie ciekawego mężczyzny takiego jak ja  .
4.Miała moje ulubione wady  .
Poza tym jestem wyrozumiały i o ile dziewczęta nie przesadzą to nie dostaną kosza z powodu że ważą za dużo albo za mało.Również nie mam nic przeciwko tzw. deskom .
Właściwie jak o czymś nie napisałem to bez względu jak wielka wada to jest to przypuszczalnie mogę to tolerować a niektóre cechy uznawane za wady uważam za zalety . A tutaj z grubsza jak kandydatki powinny wyglądać-no i oceny w skali od 1 do 10(uwaga-nie uwzględniłem tam innych niewidocznych części ciała oraz wzrostu ) . Legenda:
1 -5.Nie mam po co opisywać
6 Bardzo dobra ocena
7.Ocena lepiej niż bardzo dobra
8.Takie spotykam zwykle rzadziej niż raz w roku
9.Lepszej nie ma
10.Taka nie istnieje
Oczywiście kandydatki powinny darzyć te melodyjki stosownym entuzjazmem  ;D. Jak mnie kandydatka przekona to mogę się zgodzić na ślub .Oczywiście jak się nie zgodzę to nie znaczy że kosza dostanie .No i radzę się pośpieszyć bo konkurencja może uprzedzić .
Do tego później nie będę miał chęci udowadniać że jestem kawalerem jak będę miał nowy dowód a to jeszcze tylko koło miesiąca .Jak będzie trzeba to się przeprowadzę.No i jestem prawiczkiem ;D.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2020, 08:06:26 pm wysłana przez powisle.waw.pl »

Offline anka_es

  • Global Moderator
  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 167
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Damy ur.w 1973 roku zapraszam na romansik
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2007, 07:03:13 pm »
ależ Wasza waszość - cóż za zbytek łaski :P
obawiam się jednak że większość pań ze szlachetnego rocznika 1973 jest już zajętych - marnie widzę te tłumy które by się przepychały w okolice Waszej Waszość, niemniej powodzenia życze :P

Offline Podryw perfekcyjny

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Damy ur.w 1973 roku zapraszam na romansik
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 08, 2007, 12:26:25 pm »
Właśnie obawiam się tego że łatwe to może nie być :(.No chyba że ktoś wszystkie te co opisałem podkabluje i poda adresy,nazwiska itd. ;D .Być może osobista wizyta byłaby bardziej skuteczna ale niestety wycieczki są arcydrogie a na hotel szkoda forsy a już zimno jest :-\.

Offline anka_es

  • Global Moderator
  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 167
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Damy ur.w 1973 roku zapraszam na romansik
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 11, 2007, 08:31:06 am »
strasznie leniwy jesteś jak na podrywacza - chyba że to jakiś plan ;) metoda na misia? :P

Offline Podryw perfekcyjny

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Damy ur.w 1973 roku zapraszam na romansik
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 05, 2010, 07:49:08 pm »
Nie jestem leniwy ale bym padł ze zmęczenia jakbym miał tak się starać :-\.

Offline e-Shrek

  • Często Odwiedzający
  • **
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Damy ur.w 1973 roku zapraszam na romansik
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2010, 11:00:47 pm »
Chyba ci sie troche fora pokie~łbasi~ły ...
--
Pozdrawia,,
e-Shrek