Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Ja się komuś coś zepsuje ! - przydaje się !

Autor Wątek: Ja się komuś coś zepsuje ! - przydaje się !  (Przeczytany 3407 razy)

Offline lewy89

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Ja się komuś coś zepsuje ! - przydaje się !
« dnia: Luty 12, 2014, 10:15:47 pm »
przypadkowo trafiłem na nią. Popsuł mi się laptop ,nie wiedziałem co z nim zrobić , dostałem od kolegi adres stronki.
Można szybko wyszukać firmy co naprawiają [ w moim wypadku laptop DELL niestety po gwarancji ] w danym mieście sprzęt.

A jeszcze llepiej [ ja tak zrobiłem ] - zgłosiłem usterkę i te firmy co naprawiają della wysyłały mi propozycje cenowe za ile naprawią mi [ uszkodzona matryca ]

chyba z 10 emaili dostałem wybrałem firme co miała dobrą cenę i w miarę blisko mnie była , jedna firma zaproponowała że nawet przyjedzie do mnie do domu ,ale musiałem extra za to zapłacic

warszawiak358

  • Gość
Odp: Ja się komuś coś zepsuje ! - przydaje się !
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2014, 10:07:15 pm »
No i co to za belkot w sumie?