Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
20.07 Fundacja Cinema Art - ROTACJE - Między słowami

Autor Wątek: 20.07 Fundacja Cinema Art - ROTACJE - Między słowami  (Przeczytany 1548 razy)

Offline powisle.waw.pl

  • Administrator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 442
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
20.07 Fundacja Cinema Art - ROTACJE - Między słowami
« dnia: Lipiec 19, 2007, 08:35:55 pm »
Powtórzymy ROTACJE w SOBOTE o 18!
Ponieważ burza nie pozwloliła nam wczoraj dokończyc spektaklu zagramy to raz jeszcze.
Zapraszamy w to samo miejsce - na plażę przy Pomniku Chwała Saperom w SOBOTĘ O GODZ. 18!
Potem zapraszamy pod Most Średnicowy na koncert w ramach MostArt - TORYFundacja Cinema Art serdecznie zaprasza na spektakl teatru tańca współczesnego w piątek na plaży nad Wisłą!.

Na te pytania przez 10 dni odpowiadali tancerze z Polski, Grecji, Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii. A odpowiedzi na nie można zobaczyć w niepowtarzalnym spektaklu "Rotacje - Między Słowami" w piątek 20 lipca o godz. 20.30 nad Wisłą, na plaży przy Pomniku Chwała Saperom na Powiślu - miejscu gdzie również Wisła zmienia znaczenie...

Na miejsce spektaklu można się także dostać statkiem odpływającym spod Zamku Królewskiego - przystanek: Płyta Desantu lub Barka Maristo na Cyplu Czerniakowskim.

Projekt ,,Rotacje - Między Słowami" to wielopoziomowa struktura składająca się z wymiany młodzieżowej - której głównym celem był proces integracji i dialog międzykulturowy młodzieży europejskiej - otwartych warsztatów dla młodych warszawskich tancerzy i spektaklu teatru tańca, które wzmacniają związki projektu z Warszawą.

Organizator Fundacja Cinema Art. Opieka artystyczna - Karol Urbański. Projekt finansuje Miasto Stołeczne Warszawa oraz Program Młodzież w Działaniu Komisji Europejskiej. Patronat: British Council, Ambasada Grecji i Instytut Cervantesa. "Rotacje" są partnerem platformy wisla.art.pl mającej na celu ożywienie brzegów Wisły w Warszawie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2007, 12:36:23 pm wysłana przez powisle.waw.pl »