Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
04.08 JaWisła - spływ kajakowy DOLINAMI RZEK

Autor Wątek: 04.08 JaWisła - spływ kajakowy DOLINAMI RZEK  (Przeczytany 4627 razy)

Offline powisle.waw.pl

  • Administrator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
04.08 JaWisła - spływ kajakowy DOLINAMI RZEK
« dnia: Sierpień 02, 2007, 05:37:48 pm »
Fundacja Ja Wisła zaprasza na spływ kajakowy Bzurą.

Bzura jeszcze kilka lat temu była najbardziej zanieczyszczoną rzeką na Mazowszu. Płynęła nią czarna maź z czerwoną pianą. Dziś można się w niej bezpiecznie kąpać, łowić ryby i pływać kajakami.

Malownicza Bzura meandruje wzdłuż zachodniej granicy Kampinoskiego Parku Narodowego i wpada do Wisły w Kamionie, gdzie zachowała się resztka starego drewnianego mostu Wyszogrodzkiego. Po drodze zwiedzanie XVI w kościoła w Brochowie i liczne kąpiele przy piaszczystych plażach.

Uczestnictwo w spływie, jest bezpłatne, wymaga jednak telefonicznego (504 426 481) zapisania się. Nie przyjmujemy SMS-ów ani nagrań na poczcie głosowej. Osobom zapisanym zapewniamy bezpłatnie kajaki, wiosła i kamizelki ratunkowe. Na spływ przybywamy trzeźwi i wypoczęci i ubezpieczeni od NW na wszelki wypadek. Zbiórka w sobotę, o 8.15 na Dworcu Śródmieście PKP, kierunek zachodni (z biletem do Sochaczewa, pociąg odjeżdża 8.25).

Projekt Dolinami Rzek, wspiera Samorząd Województwa Mazowieckiego. Zakończenie spływu ok. g. 18 w Kamionie. Powrót do stolicy, autokarem wprost na koncert na barce Herbatnik.