Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Nasza Radna

Autor Wątek: Nasza Radna  (Przeczytany 24175 razy)

Offline ja_ponka

  • Global Moderator
  • Stały Bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Nasza Radna
« dnia: Styczeń 06, 2007, 07:01:39 pm »
Pani Anna Lutek też ma swoje forum. Biedactwo nie ma w nim użytkowników mimo, że reklamowała je w swoim programie wyborczym. No w sumie to zrobiła sobie antyreklamę. Ale pech!

« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2007, 12:59:24 pm wysłana przez Schayer »

Offline snecz

  • Global Moderator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nasza Radna
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2007, 08:28:46 pm »
Trzeba ją zaprosić na forum. Może sie wytłumaczy  ;)

Offline zmisiek

  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 277
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nasza Radna
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2007, 12:19:23 pm »
Trzeba ją zaprosić na forum. Może sie wytłumaczy  ;)

Nie rozśmieszaj mnie bo dostanę zajadów ze śmiechu.  ;) ;D

Offline snecz

  • Global Moderator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nasza Radna
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2007, 12:36:33 pm »

Offline Levittoux

  • Global Moderator
  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nasza Radna
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 30, 2007, 12:32:06 pm »
Cytuj
Protokół obrad 3 Sesji Rady Dzielnicy Śródmieście
m. st. Warszawy

w dniu 20 grudnia 2006 r.
(...)
Następnie Przewodnicząca Rady poprosiła o zadawanie pytań kandydatowi.



------------------------------------

Cytuj
Nowy Prezes ZEW-T
wto, 26. września 06, 19:14
Zakład Energetyczny Warszawa – Teren SA poinformował, że uchwałą Rady Nadzorczej Spółki z dnia 23 września 2006 r. na stanowisko Prezesa Zarządu – Dyrektora Naczelnego powołany został Wojciech Lutek. Źródło: http://www.cire.pl/item,24380,1.html


I czyjś wpis na forum pod artykułem:

Cytuj
Pan LUTEK jest spokrewniony z Panią Anną Lutek - posłanką PIS i radną miasta stołecznego. Kolejny polityczny wybór. Zastanawiam sie kiedy Prokurator weżmie sie za rady nadzorcze, ktore działają swoimi wyborami na szkodę spólek którym mają służyć. 

-------------------

Cytuj
Radna warszawskiego Śródmieścia Anna Lutek podkreśliła, że przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi warto zainteresować ideą gender budget kandydatów do władz samorządowych. Źródło: http://samorzad.pap.com.pl/index.html?bez_id=610171716482708&dzial=naszesprawy-wywiadyiopinie&poddzial=&d=610171716482708
---

Więcej w sieci o działalności tej Pani nie znalazłem.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2020, 08:33:43 pm wysłana przez powisle.waw.pl »

Offline Levittoux

  • Global Moderator
  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nasza Radna
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 30, 2007, 12:41:46 pm »
Nadal oczywiście dzielnica jest nieposprzątana po kampanii wyborczej tej Pani.

Offline Levittoux

  • Global Moderator
  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nasza Radna
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 30, 2007, 12:57:37 pm »
I ze strony Krytyki Politycznej:

Cytuj
"Gazeta Stołeczna" pisze o powstającym właśnie Forum Kobiet z PiS, które rozpoczęło działalność konferencją, na którą zaproszono Jadwigę Staniszkis i wiceminister Joannę Kluzik-Rostkowską. Jakie cele stawia sobie Femi-PiS?
"Zamierzamy zburzyć stereotyp budowany przez SLD, według którego kobiety to albo feministki, albo kury domowe z LPR. Chcemy być aktywne w życiu publicznym, zamierzamy współpracować z mężczyznami". A na ile nową inicjatywę wspierają władze PiS-u? "Premier serdecznie nas pozdrawia, niestety nie mógł z nami być – ogłosiła Anna Lutek. – Jest tu inny mężczyzna – zwróciła się do prezesa stołecznego PiS Wojciecha Dąbrowskiego. – Wojtku, jaka jest rola kobiet? "

Pytanie faktycznie na miarę Femi-PiS-u.

Źródło: http://www.krytykapolityczna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1252&Itemid=

Offline snecz

  • Global Moderator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nasza Radna
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 30, 2007, 01:02:04 pm »
HAhaha. Dobre.  :D
Faktycznie "Nasza Radna" działa wyjątkowo.  :D

Offline snecz

  • Global Moderator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nasza Radna
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 21, 2007, 08:00:48 pm »
Jak obiecałem zdjęcia śladów po plakatach wyborczych pani radnej na Moście Poniatowskiego:
Jak Wam się podobają te zdobienia:



Offline klimek

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Nasza Radna
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 24, 2008, 10:14:39 am »
nie rozumiem dlaczego tak zle o Niej piszecie- podaliscie kilka nieciekawych linkow, szkoda ze pomineliscie reszte, ktora jest zupelnie inna. sprawdzilam!!
kiedys bardzo mi pomogla- w zasadzie urzad olal mnie i zapowiedzial, ze nie mam szans na pozytywne rozpatrzenie sprawy- ruszyla niebo i ziemie by mi pomoc i po niecalych 2 miesiacach sie udalo!!
zreszta polecono bym to do Niej sie zglosila wiec ktos tez musial miec dobre zdanie o Niej.

Zastanawiam sie czy ktos, kto tu pisze mial z nia kontakt.
ja nie moge o Niej powiedziec zlego slowa i to nie dlatego, ze mi pomogla ale dlatego ze jest na prawde dobra w tym co robi.


Offline Levittoux

  • Global Moderator
  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nasza Radna
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 27, 2008, 12:15:58 pm »
nie rozumiem dlaczego tak zle o Niej piszecie- podaliscie kilka nieciekawych linkow, szkoda ze pomineliscie reszte, ktora jest zupelnie inna. sprawdzilam!!

Zrozumiesz jak przeczytasz powyższy wątek. Ze zrozumieniem.

kiedys bardzo mi pomogla- w zasadzie urzad olal mnie i zapowiedzial, ze nie mam szans na pozytywne rozpatrzenie sprawy- ruszyla niebo i ziemie by mi pomoc i po niecalych 2 miesiacach sie udalo!!
zreszta polecono bym to do Niej sie zglosila wiec ktos tez musial miec dobre zdanie o Niej.

Ja mam złe zdanie. Im więcej czasu upływa tym więcej osób wie o tym, ze mam to złe zdanie, bo się tą informacją chętnie dzielę. Dlaczego? Odpowiedź masz powyżej. Panna/Pani radna wie jak tę opinię zmienić ale codziennie widzę, że w tym celu nie przejawia żadnej inicjatywy.

Zastanawiam sie czy ktos, kto tu pisze mial z nia kontakt.
ja nie moge o Niej powiedziec zlego slowa i to nie dlatego, ze mi pomogla ale dlatego ze jest na prawde dobra w tym co robi.

W czym jest dobra? Jedyny przejaw jej działalności to zniszczenie wyremontowanego zabytku przez jej komitet wyborczy - o czym doskonale wie. Aby to naprawić nie robi absolutnie niczego. To jest to " naprawde dobre w tym co robi"?

Offline snecz

  • Global Moderator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nasza Radna
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 29, 2008, 09:14:18 pm »
Jeżeli do tej pory nic nie zrobiła w sprawie swoich plakatów, które oszpeciły Most Poniatowskiego to jak najbardziej należy jej się ostra krytyka.
RedSky - nic dodać nic ująć.