Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
12 października: Gra pamięci

Autor Wątek: 12 października: Gra pamięci  (Przeczytany 6744 razy)

Offline powisle.waw.pl

  • Administrator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
12 października: Gra pamięci
« dnia: Październik 10, 2007, 10:28:07 pm »
Żyjąc w mieście jesteśmy na wyjątkowym styku kultury i natury, luksusu i bezdomności, tradycji i haj-teku. Czasami się w tym gubimy, czasami kochamy to, czasami chcielibyśmy to lepiej zrozumieć. Usiądźmy razem do stołu, w magicznym, choć wykluczonym miejscu, by przy jedzeniu i piciu (bogatym w znaczenia), doświadczyć tej wyjątkowości.12 października (piątek), o 19.00 pod Mostem Poniatowskiego na terenie niedokończonej budowy w arkadzie (przy wejściu na dworzec Warszawa-Powiśle, od Kruczkowskiego), zaprasza:

Pani domu (pomysł, kuchnia, umeblowanie, wideo) - Klara Kopcińska – ja.pani.ka

Muzyka: Studio Dźwięków Niemożliwych pod czujnym uchem Tadeusza Sudnika (elektronika) i z duchową inspiracją Karola Szymanowskiego: Andrzej Przybielski (trąbka), India Czajkowska (klawisze, wokal), Włodzimierz Kiniorski (2 saksofony i akustyka mostów – wirtualnie).

Panny miastowe: Kass, Mizi, Ampułka, Solonia.
Światło, dźwięk, efekty: Jan Pieniążek.
Podnośnik pomysłotwórczy: Żuk Piwkowski.
Wspornik organizacyjny: Lucyna Kowalska.

Uwaga: na miejsca przy stole obowiązuje rezerwacja, wystarczy wysłać mejl pod ja.pani.ka@gmail.com. Wstęp wolny. Decyduje kolejność zgłoszeń! Proszę podać nr telefonu.

Impreza w ramach otwartych spotkań ze sztuką wARTo. Organizator: Stowarzyszenie STEP/Galeria 2b/www.2b.art.pl. Projekt finansowany przez Biuro Kultury Urzędu Miasta Warszawy