Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Krąg taneczny przy ul. Okrąg

Autor Wątek: Krąg taneczny przy ul. Okrąg  (Przeczytany 13196 razy)

Offline snecz

  • Global Moderator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Krąg taneczny przy ul. Okrąg
« dnia: Styczeń 12, 2007, 11:41:04 am »
Cytuj
Jeszcze ciekawsze mogą okazać się projekty przewodzonego przez Zbigniewa Bębenka Zjednoczonego Przedsiębiorstwa Rozrywki (ZPR), współwydawcy Super Expressu. W schedzie po PRL-u otrzymało ono bowiem kilka lukratywnych nieruchomości - m.in. na warszawskim Powiślu przy ul. Okrąg, gdzie znajduje się nieużytkowany już amfiteatr.
- Nasz profil działalności jest zupełnie inny, a działki na razie staramy się sprzedać. Jeśli się to jednak nie uda, rozważymy przeprowadzenie inwestycji budowlanej - tłumaczy Emilia Zakrzewska, członek zarządu ZPR.


« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2020, 08:27:53 pm wysłana przez powisle.waw.pl »

Offline Levittoux

  • Global Moderator
  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Krąg taneczny przy ul. Okrąg
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2007, 12:28:47 pm »
Słyszałem, że istnieją plany wybudowania tam bloku.

Offline ja_ponka

  • Global Moderator
  • Stały Bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Krąg taneczny przy ul. Okrąg
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2007, 08:26:22 pm »
Ja bym wolała, żeby ktoś zadbał o historię tego miejsca. Takie tańce to niegłupia sprawa. Oczywiście nikt nie zrezygnuje z dochodowego parkingu albo z agencji reklamowej  czy nawet apartamentowca ale.....
 

Offline snecz

  • Global Moderator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Krąg taneczny przy ul. Okrąg
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2007, 08:32:24 am »
Natknąłem się na takie zdjęcie. Takie coś ma stanąć na miejscu tanecznego kręgu:

Offline joasik

  • Często Odwiedzający
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: Krąg taneczny przy ul. Okrąg
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 06, 2007, 10:48:36 am »
poznaję fotkę, to z wystawy architektonicznej nowych inwestycji w Wawie organizowanej przez Centrum Łowicka,
a to chyba oznacza, że działaka jest już sprzedana i co najmniej wydano pozwolenie na budowę,
kurcze, jeśli wybudują ten kolos to mogę zapomnieć o popołudniowym słońcu, pięknym widoku na park i PKiN :'(
ktoś coś słyszł o inwestorze i planowanym terminie inwestycji?

Offline lelum

  • Często Odwiedzający
  • **
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Krąg taneczny przy ul. Okrąg
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 06, 2008, 08:31:37 am »
 >:(Ludzie! Burzą właśnie amfiteatr (krąg taneczny)! Jeśli sprawdzą sie pogłoski, że w tym miejscu stanie wielgachny apartamentowiec, to tylko umierać. Czy ktoś wie coś bliższego?

Offline joasik

  • Często Odwiedzający
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: Krąg taneczny przy ul. Okrąg
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 06, 2008, 11:08:29 pm »
>:(Ludzie! Burzą właśnie amfiteatr (krąg taneczny)! Jeśli sprawdzą sie pogłoski, że w tym miejscu stanie wielgachny apartamentowiec, to tylko umierać. Czy ktoś wie coś bliższego?

hej,
próbowałam się czegoś dowiedzieć w Spółdzielni Torwar ale niestety :( nic podobno nie wiedzą na temat inwestycji...
dzwoniłam również do UM i udało mi się ustalić, że nie wydano jeszcze żadnego pozwolenia na budowę dla Okrąg 3 więc póki co żadna budowa nie powinna się rozpocząć,
zastanawiam się tylko kto wydał pozwolenie na rozbiórkę, z tego co wiem obiekt był objęty ochroną konserwatora zabytków :o
naprawdę szkoda, miejsce było wyjątkowo urocze :'(