Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Anioły są wśród nas! KONCERT

Autor Wątek: Anioły są wśród nas! KONCERT  (Przeczytany 2759 razy)

Offline Bibliotekarz

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Anioły są wśród nas! KONCERT
« dnia: Marzec 02, 2009, 09:06:40 am »
Zapraszamy w niedzielę 15 marca 2009 o godzinie 17.00

do kościoła Św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu nr 68

na koncert "ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS"

z udziałem Grażyny Łapińskiej i Marcina Stycznia.
Koncert odbędzie się w ramach projektu Akademickiego Stowarzyszenia Katolickiego Soli Deo - Poruszyć Niebo i Ziemię. Jest on dedykowany wolontariuszom i osobom, którym pomagają.

Myślą przewodnią koncertu jest przede wszystkim podziękowanie byłym i obecnym wolontariuszom oraz promowanie idei WOLONTARIATU. Koncert ma także służyć zwróceniu uwagi na powszechnie panującą OBOJĘTNOŚĆ wobec osób potrzebujących pomocy i zachęcać do aktywnego angażowania się chrześcijan w wolontariat.

Oprócz części artystycznej przewidziane są wypowiedzi osób, którym problemy te są nader bliskie (wśród nich ks. Andrzeja Dziedziula MIC, Dyrektora Hospicjum Domowego na Pradze).

Bardzo liczymy na to, iż dotrzemy do serc wielu osób i uświadomimy potrzebę aktywnego zaangażowania w pomoc bliźnim, znajdującym się w potrzebie. Informacje o organizacjach i wspólnotach, świadczących pomoc i poszukujących wolontariuszy, zostaną udostępnione na koncertowej stronie www.


Dołącz do nas!Organizatorzy z Akademickiego Stowarzyszenia Katolickiego Soli Deo
 :D