Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Powiśle- Parking Strzeżony

Autor Wątek: Powiśle- Parking Strzeżony  (Przeczytany 9092 razy)

Offline szybkikleks

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Powiśle- Parking Strzeżony
« dnia: Luty 01, 2010, 12:31:35 am »
Witam i przepraszam jeśli temat umieszczam w nieodpowiednim dziale.
W środę wybieram się z Suwałk do Warszawy na 3 dni. Musze jechać autem gdyż bezpośrednio z Warszawy muszę jechać do Torunia i nie ma mowy o tłuczeniu się pksem czy pkp bo potrzebne mi auto.
Czy na Powiślu bądź w okolicy jest jakiś parking strzeżony na którym można postawić auto? Byłem ostatnio 2x na Powiślu ale były to pobyty jednodniowe (kilkuminutowe/ kilkugodzinne dosłownie) i zauważyłem, że jest ogromy kłopot z zaparkowaniem auta w tej części miasta. Teraz stety/ niestety muszę być w stolicy aż na 3 dni i nie chcę stwarzać problemu mieszkańcom Warszawy i vice versa.
Ostatnio jakiś miły, starszy Pan z ulicy Browarnej zadzwonił do Straży Miejskiej by odholowali mi auto, zwyzywał mnie od nienormalnych i chorych psychicznie bo postawiłem auto przy drzwiach od jego garażu, którego oczywiście nie zastawiłem ;) (pomijając już, że potrzebowałem tylko 10 minut i zostawiłem kartkę z numerem telefonu w szybie, że w razie niedogodności proszę o telefon, za 10 minut wracam) Na szczęście udało mi się przegadać Straż, która zjawiła się fenomenalnie szybko :]
Dlatego, chcąc uniknąć kłopotów wolę zapłacić za parking i mieć spokój. Liczę na jakąś pomoc bo w internecie nie mogę nic znaleźć. Pozdrawiam mieszkańców Warszawy/ Powiśla.

Offline snecz

  • Global Moderator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Powiśle- Parking Strzeżony
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2010, 02:46:46 pm »
1. Pod Mostem Poniatowskiego przy stacji Orlen
2. przy ul. Okrąg (wjazd od ulicy Czerniakowskiej)

Offline szybkikleks

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Powiśle- Parking Strzeżony
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2010, 03:50:15 pm »
Dzięki, na pewno sprawdzę te miesjca. Są to parkingi strzeżone? Czy zwykłe