Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Dobra 33/35

Autor Wątek: Dobra 33/35  (Przeczytany 8570 razy)

Offline snecz

  • Global Moderator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Dobra 33/35
« dnia: Lutego 11, 2007, 06:36:35 pm »
Właśnie usłyszałem w jazz radiu, że miasto wymówiło umowę trzem klubom, które są w tym miejscu. Tak więc Aurora, Diuna i Jadłodajnia Filozoficzna będą w tym miejscu jeszcze tylko przez pół roku.

Offline robertuzw

  • Stały Bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • myPOG
    • Zobacz profil
    • "Dzikie bzykanie w lesie pod Spałą"
Odp: Dobra 33/35
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 07, 2007, 03:14:20 pm »
Wielka szkoda by się stała jakby zlikwidowali to miejsce >:( ponieważ jest to jedno z bardziej niszowych, alternatywnych i odjechanych miejsc na mapie Wawy. Mam nadzieje że nic z tego nie wyjdzie a kluby będą działać dalej, zwłaszcza że kiedyś też były takie przymiarki do likwidacji i nic z tego nie wyszło na szczęście 8)

Offline ja_ponka

  • Global Moderator
  • Stały Bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Dobra 33/35
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 07, 2007, 10:39:06 pm »
 eeeee... już nie raz grozili, że zamkną. Jadłodajnię kilka razy zamykali i jakoś się reaktywowała. Te knajpy są praktycznie nielegane więc tyle razy ile je zamkną to tyle samo one mogą się otworzyć.
  Knajpy były niszowe i z klimatem parę lat temu ale obecnie średnio mam ochotę tam chodzić bo miejsce stało się tak komercyjne jak centra handlowe i tvn.
  Jeśli już to warto tam wpaść w tygodniu bo luźniej i bywają fajne kameralne koncerciki.

Offline Cezar

  • Często Odwiedzający
  • **
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dobra 33/35
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 08, 2007, 10:05:34 pm »
A ja się zastanawiam jak to wymówienie ma się do wyburzenia starej Fabryki Cukierków "Syrena"? Zostały tam tylko mury, więc pewnie szykuje się jakaś developerka lub inna poważna inwestycja.

A swoją drogą zawsze się zastanawiałem jak sobie z hałasem z tych trzech knajp radzą mieszkańcy kamienicy przy Drewnianej?

Offline snecz

  • Global Moderator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dobra 33/35
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 09, 2007, 12:02:02 am »
Byłem tam kilka razy. Tego hałasu chyba aż tak nie słychać. Albo ja już wtedy byłem na innym poziomie ... słyszenia  ;)