Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/emm8_new/www/powisle.waw.pl/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Elektrocieplownia Powisle

Autor Wątek: Elektrocieplownia Powisle  (Przeczytany 41568 razy)

Offline snecz

  • Global Moderator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Elektrocieplownia Powisle
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 20, 2007, 08:33:03 am »
Chyba będziemy musieli wystąpić do Menolly sami...

Offline powisle.waw.pl

  • Administrator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Elektrocieplownia Powisle
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 27, 2007, 08:54:19 pm »
Postaram się napisać do nich email. Może się uda.

Offline trewwert

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Elektrocieplownia Powisle
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 09, 2007, 11:47:24 pm »
                                                                        Drodzy internetowi Powiślanie,

dwa dni temu wysłałem do firmy Mennoly w imieniu internetowej społeczności powiślańskiej  e- mail z prośbą o udostępnienie terenu elektrociepłowni do zwiedzania zanim wjadą tam buldożery.
Mój mały e-mail to prawdopodobnie głos wołającego na puszczy. Zobaczymy.

                                                                                                                                      trewwert



Offline powisle.waw.pl

  • Administrator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Elektrocieplownia Powisle
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 10, 2007, 08:42:04 pm »
                                                                        Drodzy internetowi Powiślanie,

dwa dni temu wysłałem do firmy Mennoly w imieniu internetowej społeczności powiślańskiej  e- mail z prośbą o udostępnienie terenu elektrociepłowni do zwiedzania zanim wjadą tam buldożery.
Mój mały e-mail to prawdopodobnie głos wołającego na puszczy. Zobaczymy.

                                                                                                                                      trewwert


Super. Dzięki.  :)
Miałem się tym zająć ale jakoś nie było czasu. Daj znać jak będziesz miał odpowiedź.
Pozdrawiam

Offline stetson

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Elektrocieplownia Powisle
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 11, 2007, 01:48:21 pm »
                                                                            Drodzy Powiślanie,


nawiazując do wątku poświęconego zwiedzaniu  terenu elektrociepłowni powiślańskiej  przypomnę ,że mój e-mail wysłany do Menolly kilka dni temu w tej sprawie pozostał bez odpowiedzi , chwyciłem więc za telefon i zadzwoniłem do firmy Menolly.
Telefon odebrała  recepcjonistka której przekazałem w imieniu naszej forumowo - internetowej społeczności powiślańskiej  chęć zwiedzenia E.C. Powiśle zanim wjadą tam buldożery.
Po pierwsze - usłyszałem - zabudowania znajdujące się na terenie elektrociepłowni nie będą zburzone lecz adaptowane.
( Tu mała dygresja : słowo adaptacja to tak naprawdę ingerencja i to dość inwazyjna w substancję pierwotną.)
Po drugie - co do zwiedzania - między 9 a 11 Listopada 2007 r. na terenie E. C. powstanie biuro do spraw sprzedaży przyszłych nieruchomości.
Dyrektorem marketingu w tym biurze będzie p. Urszula Kupraszewicz i to do niej mamy sie udać w sprawie zwiedzania elektrociepłowni.

Może być i Listopad...   A na koniec krótki dowcip .  Na ulicy  do niedosłyszącego przechodnia podchodzi facet . Proszę pana!! to nie napad to   L I S T O P A D !!!

Chciałbym aby w ten sposób nie trzeba było się przypominać pani dyr. Urszuli Kupraszewicz.

                                                                                                                                               Do miłego

                                                                                                                                                                   Stetson
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2007, 08:27:43 am wysłana przez stetson »

Offline snecz

  • Global Moderator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Elektrocieplownia Powisle
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 12, 2007, 08:44:39 am »
Huraaa!
Dzięki Stetson!
Mam nadzieję, że się w końcu uda.

Cytuj
Na ulicy  do niedosłyszącego przechodnia podchodzi facet . Proszę pana!! to nie napad to   L I S T O P A D !!!
Chciałbym aby w ten sposób nie trzeba było się przypominać pani dyr. Urszuli Kupraszewicz.

 :D :D ;D

Offline e-Shrek

  • Często Odwiedzający
  • **
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Elektrocieplownia Powisle
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 22, 2007, 10:52:54 am »
Dyrektorem marketingu w tym biurze będzie p. Urszula Kupraszewicz i to do niej mamy sie udać w sprawie zwiedzania elektrociepłowni.

Dobra wiadomosc  :)
--
Pozdrawia,,
e-Shrek

Offline stetson

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Elektrocieplownia Powisle
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 20, 2007, 05:06:36 pm »
Wielce Szanowna społeczności powiślańska.Kontynuując wątek poświęcony zwiedzaniu elektrociepłowni śpieszę donieśc, że w dniu 20.11.2007r. zjawiłem się w biurze sprzedaży firmy Menolly. Pani Urszula Kupraszewicz która jest dyr. biura nie mogła poświęcic mi ani chwili czasu ponieważ była na ważnym spotkaniu. Pani recepcjonistka mogła wyznaczyć najbliższy termin spotkania na 28 listopada tego roku.
Wobec tego poprosiłem ją o przekazanie P. dyrektor Urszuli Kupraszewicz  w imieniu naszej powiślańskiej społeczności internetowej możliwość zwiedzenia elektrociepłowni. Dla uwiarygodnienia podałem adres internetowy naszego forum. Odpowiedz mam dostać telefonicznie.W związku z powyższym chciałbym by do pilnowania tego tematu włączyła się jeszcze jedna osoba (lider forum) do ew. zastąpienia mnie.Ja jestem świeży na tym forum. Chodzi o to by  skrzyknąć osoby chętne i określić liczebność grupy.

                                                                                                                                                     Pozdrawiam   
                                                                                                                                                                            stetson

Offline stetson

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Elektrociepłownia Powiśle - odpowiedz
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 21, 2007, 09:42:59 pm »
Wielce Szanowna internetowa społeczności powiślańska. Dziś otrzymałem telefon  od Pani recepcjonistki z firmy Menolly która przekazała mi   odpowiedz Pani dyrektor biura dotyczącą zapytania o umożliwienie zwiedzenia ciekawych wnętrz i terenów po elektrociepłowni Powiśle.Odpowiedz brzmi tak: Zarząd firmy Menolly nie  zezwala na zwiedzanie terenów i wnętrz nieruchomosci byłej elektrociepłowni Powiśle ponieważ nie może zapewnić osobom tam znajdującym się należytego bezpieczeństwa.Jednocześnie informuje, że do wiosny przyszłego roku stare zabudowania jak i ich wnętrza pozostaną w stanie dotychczasowym.Być może wiosną będziemy mogli coś dla Państwa w tej kwestii uczynić.
Z mojej strony dodam, że nasuwa mi się tylko jedno skojarzenie: zima wasza, wiosna nasza!   ale to jest bardzo smutne skojarzenie.

                                                                                             Pozdrawia Was grzejący się żerańskim ciepłem

                                                                                                                                                                              stetson

Offline snecz

  • Global Moderator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Elektrocieplownia Powisle
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 23, 2007, 09:28:22 am »
...A lato Muminków!  :)

Dzięki stetson za informację i oczywiście za wysiłek poczyniony w kierunku umożliwienia zwiedzania dawnych terenów Elektrociepłowni Powiśle.

Pozdrawiam!

Offline e-Shrek

  • Często Odwiedzający
  • **
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Elektrociepłownia Powiśle - odpowiedz
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 19, 2008, 12:15:56 am »
Jednocześnie informuje, że do wiosny przyszłego roku stare zabudowania jak i ich wnętrza pozostaną w stanie dotychczasowym.Być może wiosną będziemy mogli coś dla Państwa w tej kwestii uczynić.

Hi,

moze czas odswiezyc kontakt ;-) Budowa od strony BUW powoli rusza. W wolnej chwili wrzuce zdjecia.
Z ciekawostek, wyczytalem gdzies, ze istniejacy tam "bunkier" zostanie zachowany i odrestaurowany. Zobaczymy.
--
Pozdrawia,,
e-Shrek

Offline powisle.waw.pl

  • Administrator
  • Bohater Forum
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Elektrocieplownia Powisle
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 17, 2008, 09:42:15 pm »
Kochani,
Z wielką przyjemnością chciałbym Was poinformować, że firma Menolly zaprosiła nas na zwiedzanie ECPowiśle.
Musimy się tylko zorganizować.
Prosiłbym zatem o ponowne potwierdzenie chęci uczestnictwa w tej wycieczce.
Pozdrawiam

Offline e-Shrek

  • Często Odwiedzający
  • **
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Elektrocieplownia Powisle
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 18, 2008, 12:26:55 am »
Kochani,
Z wielką przyjemnością chciałbym Was poinformować, że firma Menolly zaprosiła nas na zwiedzanie ECPowiśle.
Musimy się tylko zorganizować.
Prosiłbym zatem o ponowne potwierdzenie chęci uczestnictwa w tej wycieczce.


Doskonala wiadomosc! Nas bedzie dwojka. Termin pasuje nam w zasadzie dowolny jesli weekend, ale po 26/05.
--
Pozdrawia,,
e-Shrek

Offline lelum

  • Często Odwiedzający
  • **
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Elektrocieplownia Powisle
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 18, 2008, 07:37:57 am »
Też chcę! może być po 26 maja

Offline e-Shrek

  • Często Odwiedzający
  • **
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Elektrocieplownia Powisle
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 06, 2008, 01:29:15 pm »
Też chcę! może być po 26 maja

Panie i Panowie! Z czego wynika taki maly odzew?!

Pozdrowienia,
e-Shrek
--
Pozdrawia,,
e-Shrek