That’s not my... czyli książeczki po angielsku

That’s not my… czyli książeczki po angielsku

Książeczki po angielsku z serii “That’s not my…” mają już ponad 50 tytułów i sprzedały się w ponad 20 milionach egzemplarzy na całym świecie. Na czym polega ich fenomen i dlaczego powinieneś kupić jedną z nich dla swojego dziecka?

Książki z serii “That’s not my…” przeniosą nasze dzieci w świat bajek jednocześnie ucząc je języka angielskiego. Niemowlęta i małe dzieci uwielbiają dotykać teksturowanych stron książeczek dotykowych. Książki dla dzieci po angielsku to idealny sposób, żeby nie tylko oswajać dzieci z językiem, ale także stymulować rozwój sensoryczno-motoryczny naszego maluszka. Wszystkie książki z tej serii charakteryzują wyraziste ilustracje i elementy sensoryczne. Ich prosty, powtarzalny, a dzięki temu łatwy do zapamiętania tekst pomoże dziecku zapamiętać słówka. Dodatkowo ich zaletą jest poręczny format, zaokrąglone rogi oraz grube wzmocnione tekturowe strony.

Książeczki z serii “That’s not my” wyróżnia również unikalna tematyka, która w przystępny sposób zainteresuje każdego maluszka. I tak np. w czasie świątecznym idealnym pomysłem na prezent dla maluszka będą tematyczne książeczki “ That’s not my Santa albo That’s not my Snowman, które przedstawiają tradycje świąteczne i tematy dotyczące zimy.
Dla małych dziewczynek, które kochają księżniczki i wróżki idealne będą książeczki That’s not my princess albo That’s not my fairy.
Dzieci, które interesują się zwierzętami pokochają książeczki That’s not my Owl albo That’s not my Fox, które zabiorą je do wspaniałego świata zwierząt.

Książeczki z tej serii mogą też stanowić doskonałą pomoc dydaktyczną podczas zajęć języka angielskiego w grupach przedszkolnych.
Podczas zajęć z języka angielskiego w przedszkolu wspólne czytanie bajek to moment do wyciszenia dla dzieci. Dobrana dobrze książka, dopasowana do wieku dzieci, umiejętności oraz wielkości grupy bardzo szybko może przynieść spore efekty w nauce języka.

Podsumowując książki dla dzieci po angielsku to nie tylko świetna zabawa ale jednocześnie nauka języka angielskiego dla dzieci w bardzo przyjaznej dla dzieci formie.
Edukacyjne książki po angielsku zapewniają rozwój językowy i poznawczy. To także idealna propozycja na rozpoczęcie przygody dziecka z czytaniem w języku angielskim.

W kolejnym artykule o książkach dla dzieci postaramy się przybliżyć kilka ciekawych książek z wydawnictwa Macmillan jak na przykład słynny bestseller Julii Donaldson The Gruffalo.

Dodaj komentarz